SekretneSPA Regenerująco- odżywczy krem na noc ze śluzem ślimaka 50ml

Krem nocny od SekretneSPA to zaawansowana pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu. Regularne stosowanie nawilża, odżywia i wspiera regenerację skóry, działa wygładzająco i poprawia jędrność. Zmniejsza zmarszczki, pozostawiając skórę miękką i gładką. Formuła, z śluzem ze ślimaka, ekstraktem z kwiatów wiśni, olejem ryżowym, ekstraktem z opuncji figowej, ekstraktem z aceroli, ekstraktem z białej herbaty i olejem migdałowym, doskonale się wchłania.

Pozyskiwanie śluzu ze ślimaka jest przeprowadzane humanitarnie, bez szkody dla ślimaków. Po zebraniu śluzu wracają one na farmę, gdzie żyją w naturalnych warunkach. Krem KrynickieSPA to połączenie skutecznej pielęgnacji z poszanowaniem dla środowiska.

Opis

Krem nocny SekretneSPA to zaawansowana pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu. Regularne stosowanie tego kremu nawilża, natłuszcza i odżywia skórę, wspierając jej naturalną regenerację. Działa wygładzająco, poprawiając jędrność i elastyczność naskórka. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, pozostawiając skórę miękką i gładką. Unikalna formuła, wzbogacona o śluz ze ślimaka, ekstrakt z kwiatów wiśni japońskiej, olej ryżowy, ekstrakt z opuncji figowej, ekstrakt z owoców aceroli, ekstrakt z liści białej herbaty oraz olej ze słodkich migdałów, doskonale się rozprowadza i wchłania.

Pozyskiwanie śluzu ze ślimaka odbywa się okresowo, przy zachowaniu humanitarnych metod. W trakcie tego procesu nie ginie żaden ślimak. Po zebraniu śluzu ślimaki wracają całe i zdrowe na farmę, gdzie żyją w warunkach naturalnych. Ta unikatowa formuła kremu KrynickieSPA to harmonia skutecznej pielęgnacji i poszanowania dla środowiska.

Informacje dodatkowe

Waga 0,1 kg
Typ

krem na noc

Zastosowanie

krem na noc | regeneracja | odżywienie

EAN

5902425512067

Marka

SekretneSPA