Produkty z Uzdrowisk

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o produkty naszych Partnerów, które są szalenie popularne na rynku kosmetycznym, a są nam bliskie ze względu na powiązanie z produktami Mg12 oraz naturove. Przedstawiamy kilka marek, będących dopełnieniem oferty naszej firmy. Mogą je Państwo zamawiać w ramach jednej dostawy wraz z naszymi produktami.

terra zdrój to marka Uzdrowiska Połczyn, które specjalizuje się w produktach na bazie lokalnej borowiny i solanki

pelo to oferta Uzdrowiska Ustroń, które w pięknych opakowaniach przedstawia gamę kosmetyków również na bazie borowiny i solanki

KrynickieSPA to kolekcja wysokiej jakości kosmetyków stworzonych z myślą o holistycznym podejściu do pielęgnacji ciała i umysłu.

KołobrzeskieSPA jest marką stworzoną we współpracy z Uzdrowiskiem Kołobrzeg S.A., które jest jednym z najbardziej znanych i cenionych uzdrowisk w Polsce.

SekretneSPA pozwala na niezwykłe doświadczenie pielęgnacyjne w domowym zaciszu, a wiele produktów wykorzystuje śluz ze ślimaka, pozyskiwany regularnie i w humanitarny sposób.

Aquafarina Fermenti to polska marka tworząca linię naturalnych mydeł i szamponów bazujących na zakwasie chlebowym, znanej ze swoich prozdrowotnych właściwości.

hagi to linia produktów naturalnych, bez zbędnej chemii, które są jednocześnie skuteczne i przyjazne dla skóry.

Wyświetlanie 1–12 z 92 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 92 wyników