Żurawina suszona naturove

Intensywnie czerwony owoc żurawiny, suszony, z dodatkiem cukru. Bogata w witaminy i składniki mineralne. Oprócz walorów smakowych, pomaga przy zapaleniach pęcherza moczowego, infekcjach górnych dróg oddechowych i leczeniu przeziębień oraz grypy. Dodatek do wielu potraw, także mięsnych.

Sprawdź też inne bakalie i orzechy od naturove!

Link do szczegółowego opis produktu znajduje się poniżej, w sekcji “Opis”.

Wybierz wariant produktu, który Cię interesuje – rozmiar opakowania oraz wariant ilościowy, co wpływa na cenę jednostkową za sztukę.

SKU: 803-X-NTVE-CBRY Kategorie: , , Tag:

Opis

Bogate w składniki mineralne i witaminy owoce żurawiny to doskonała przekąska i przyjaciel w walce z infekcjami. Pomaga w leczeniu przeziębień i grypy, walczy z zapaleniami pęcherza moczowego i cewki moczowej. Jest bardzo smaczna, więc można ją jeść samodzielnie albo jako dodatek do sałatek, muesli, a także potraw mięsnych.

Witaminy i zdrowe związki w żurawinie

Żurawina jest bogata w witaminę A, C, E i K. Zawiera w sobie wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas i inne pożyteczne pierwiastki. W żurawinie znajduje się niacyna (witamina B3), tiamina (witamina B1) i ryboflawina (witamina B2).

Właściwości odżywcze

Wartość odżywcza Zawartość w 100g Zawartość w 20g
Wartość energetyczna 338 kcal 67,6 kcal
Tłuszcz 0,37 g 0,07 g
– w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,05 g 0,01 g
Węglowodany 83,5 g 16,7 g
– w tym cukry 68,7 g 13,7 g
Błonnik 4,3 g 0,8 g
Białko 0 g 0 g
Sól <0,01 g <0,002 g

Właściwości zdrowotne

Spożywanie żurawiny to sprawdzona metoda walki z infekcjami dróg moczowych, w szczególności zapaleniu pęcherza moczowego i cewki moczowej. Żurawina zwalcza bakterie wywołujące wrzody żołądka, a z kolei w jamie ustnej walczy z bateriami wywołującymi choroby dziąseł. Flawonoidy w żurawinie pomagają w zapobieganiu chorobom serca, powstrzymują również tworzenie się zakrzepów.

UWAGA: suszona żurawina zawiera znaczące ilości cukru.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Linia

naturove

Opakowanie

Zbiorcze mini, Jednostkowe, Zbiorcze

Typ

orzechy i bakalie

Waga

1000g

Wariant ilościowy

na sztuki, pięciopak, dziesięciopak, zbiorcze